Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

KADRA PEDAGOGICZNA 

Dyrektor - mgr Dorota Barczyk

Wicedyrektor - mgr Jolanta Tokarczyk

 

Liderzy zespółów problemowo-zadaniowych:

  •  mgr Jadwiga Leśniak-Sidorska - zespół problemowo-zadaniowy instrumentów dętych i perkusji
  • mgr Anna Krupa - zespół problemowo-zadaniowy instrumentów strunowych

  • mgr Jolanta Tokarczyk - zespół problemowo-zadaniowy fortepianu i akordeonu

  • mgr Joanna Lewicka - zespół problemowo-zadaniowy teorii

 

zespół problemowo-zadaniowy instrumentów dętych i perkusji:

  • mgr Krzysztof Spiesz - trąbka, waltornia, puzon

  • mgr Sebastian Sochanowski -  klarnet

  • mgr Jadwiga Leśniak - saksofon

  • mgr Paweł Kurek - perkusja

  • mgr Mateusz Boduch - saksofon

 

Sekcja instrumentów strunowych:

  •  mgr Ireneusz Rapak - skrzypce
  • mgr Anna Krupa - skrzypce

  • mgr Katarzyna Kamkow - gitara

  • mgr Dorota Straburzyńska - wiolonczela

  • mgr Krzysztof Starzyński - gitara

  • Aldona Czerkas - skrzypce

  • mgr Zbigniew Woźny

 

Sekcja fortepianu i akordeonu:

  • mgr Jolanta Tokarczyk - akordeon
  • mgr  Joanna Lewicka - akordeon

  • mgr Przemysław Chałupka

  • mgr Yanina Yagovenko - fortepian

  • mgr Anna Krynicka - fortepian

  • mgr Michał Błaszczyk - fortepian

  • mgr Przemysław Bereziuk - fortepian, akompaniament

  • mgr Dominik Lewicki - fortepian

  • mgr Agata Neumanova - fortepian, akompaniament

  • mgr Halyna Hachak - fortepian

 

zespół problemowo-zadaniowy teorii:

  • mgr Małgorzata Fornagiel - historia muzyki, literatura muzyczna, audycje muzyczne, formy muzyczne

  • mgr Małgorzata Duda - kształcenie słuchu

  • mgr Dorota Barczyk - kształcenie słuchu, harmonia, formy muzyczne

  • mgr Anna Łopatka - rytmika, kształcenie słuchu

  • mgr Dominik Lewicki - orkiestra

  • mgr Joanna Lewicka - kształcenie słuchu

  • mgr Anna Gruszczyńska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, literatura muzyczna

  • Mateusz Kazimierski - chór, audycje muzyczne

  

Biblioteka:

  • mgr Wiesława Żandarska

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Pracownicy administracji:

  • Iwona Guła - główny księgowy

  • Barbara Włudarczyk - starszy księgowy

  • Bożena Wiktor - specjalista d/s administracyjnych i kadr

  • Beata Jaskowska - referent d/s uczniowskich

 

Pracownicy obsługi:

  • Alicja Malec - pracownica prac lekkich

  • Mariola Dworak - pracownica prac lekkich

  • Karolina Włudarczyk - pracownica prac lekkich

  • Mieczysław Sztulberg - konserwator

  • Przemysław Cichorzewski - stroiciel fortepianów