Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

27 lutego o godz. 17.00 w telewizji TVT Zgorzelec, na szkolnym profilu Facebook oraz na szkolnym kanale w serwisie You Tube odbędzie się druga część Koncertu Karnawałowego organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Koncert odbywa się w ramach projektu "Muzyka dla Zgorzelca" dofinansowanego z budżetu Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec, TVT Zgorzelec oraz Zgorzeleckiego Towarzystwa Muzycznego.

W drugiej części Koncertu Karnawałowego  usłyszymy  starszych uczniów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej, pedagogów PSM oraz szkolną Orkiestrę Smyczkową pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Największą atrakcją koncertu będzie występ solistki skrzypaczki Karoliny Michońskiej z towarzyszeniem orkiestry. Usłyszymy prawdziwy hit muzyki klasycznej- I część Jesieni z Czterech pór roku Antonio Vivaldiego.

Różne instrumenty, ciekawy repertuar, atrakcyjne składy i zespoły oraz scena Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu to najważniejsze atuty tradycyjnego Koncertu Karnawałowego zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej. Serdecznie zapraszamy!