Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

20 lutego o godz. 17.00 w telewizji TVT Zgorzelec, na profilu Facebook oraz w serwisie You Tube odbędzie się pierwsza część Koncertu Karnawałowego tradycyjnie organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Koncert odbywa się w ramach projektu "Muzyka dla Zgorzelca" dofinansowanego z budżetu Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec, TVT Zgorzelec oraz Zgorzeleckiego Towarzystwa Muzycznego.

W związku z zagrożeniem epidemicznym koncert odbywa się w formule internetowej i został podzielony na dwie części. W pierwszej części Koncertu Karnawałowego  zagrają młodsi uczniowie zgorzeleckiej szkoły muzycznej, zaś w drugiej - usłyszymy  starszych uczniów oraz szkolną Orkiestrę Smyczkową pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Na część drugą zapraszamy 27  lutego o godz. 17.00.  

Różne instrumenty, ciekawy repertuar, atrakcyjne składy i zespoły oraz scena Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu to najważniejsze atuty tradycyjnego Koncertu Karnawałowego zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej. Serdecznie zapraszamy!