Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

11 listopada o godz. 17.00 w PGE Turów Arena w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej 9a odbędzie się Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych.  Z okazji 103. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości koncert będzie miał uroczysty charakter i wyjątkową oprawę: zaśpiewa Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu z towarzyszeniem Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Chór przygotowała Beata Krzenciessa. Koncert poprowadzi Dorota Adaszewska. Aranżacje pieśni patriotycznych przygotowali Beata Krzenciessa oraz Joanna i Dominik Lewiccy.

AKTUALIZACJA!

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Zgorzelca, organizatorzy świątecznego koncertu Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych, zdecydowali o zmianie formuły wydarzenia i przeniesieniu go do sieci. Decyzja jest odpowiedzią na zalecenia Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego opracowane w oparciu analizę liczby zakażeń koronawirusem w Powiecie Zgorzeleckim.

Wspólnie z chórem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Felksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu i Zgorzelecką Orkiestrą Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego zapraszamy do wspólnego śpiewania podczas transmisji na profilach facebookowych szkoły muzycznej: https://www.facebook.com/psmzgc lub Miasta Zgorzelec: https://www.facebook.com/zgorzelecEU, na którą zapraszamy 11 listopada o godzinie. 17.00. (żródło: https://zgorzelec.eu/aktualnosci/wielkie-spiewanie-piesni-patriotycznych-przeniesione-do-sieci/)

Z uwagi na dużą popularność koncertu, impreza odbędzie się  w hali sportowo- widowiskowej PGE Turów Arena. Jak zwykle formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności, która razem z muzykami śpiewa i współtworzy tę uroczystość. W hali przed koncertem rozdawane będą śpiewniki oraz kotyliony.  Serdecznie zapraszamy na Wielkie Śpiewania Pieśni Patriotycznych.

Śpiewajmy razem!

Współorganizatorami imprezy są razem: Starosta Powiatu Zgorzeleckiego, Burmistrz Miasta Zgorzelca, Dziekan Dekanatu Zgorzeleckiego, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, Prezes Zarządu Centrum Sportowo- Rekreacyjnego w Zgorzelcu i Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

 Wstęp wolny! Zapraszamy!

Attachments:
Download this file (Bezpłatna Wejściówka (3).pdf)Wejściówka, oświadczenie[ ]1233 kB