Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

Szanowni Państwo,
Składam serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy wsparli naszą działalność poprzez wpłaty na fundusz muzyczny. Dzięki Państwa ofiarności w ubiegłym roku mogliśmy zakupić dyski SSD do komputerów uczniowskich, akcesoria do instrumentów muzycznych, nuty do biblioteki szkolnej, drobne nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Ponadto w ramach funduszu muzycznego  sfinansowano: obsługę newslettera szkolnego (szkolna telewizja), prowadzenie strony internetowej, czy wystrój sali na zabawę karnawałową.
W 2020 roku powstała Strefa Chillout dla starszych uczniów na II piętrze oraz Strefa Juniora dla młodszych uczniów na parterze; ponadto zmodernizowano szatnię. Finansowanie tych przedsięwzięć możliwe było dzięki połączeniu środków Funduszu Muzycznego i przy wsparciu Rady Rodziców. Zakupiono loże do siedzenia, pufy, duże stoły, stoliki, szafki dla dzieci, szafki na buty. W ciągu roku uzupełniano wyposażenie sal dydaktycznych i sekretariatu. Istnienie Funduszu Muzycznego ma bezpośredni wpływ na jakość edukacji w naszej szkole i czyni ją bardziej przyjazną dla uczniów.
Dziękując za dotychczasowe wsparcie, zwracam się z prośbą o możliwie systematyczne wpłaty na Fundusz Muzyczny i solidarne zaangażowanie wszystkich Rodziców. Informuję, że wysokość opłaty w bieżącym roku szkolnym wynosi 35 złotych na miesiąc. 
Będziemy bardzo wdzięczni za dokonywanie wpłat na nasz numer rachunku:
86 1010 1674 3640 1413 9134 0000
w tytule wpłaty wpisując dane dziecka. Informacji udziela sekretariat (obecnie preferowany kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefoniczny: 756466886.
 
Z poważaniem
Dorota Adaszewska
Dyrektor PSM I i II st.
im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu