Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

Zapraszamy naszych uczniów do udziału w wyjątkowym koncercie pt. Figle Muzyczne, którego celem jest zabawa, uśmiech i pełna radość z muzykowania. Oczekiwane są piękne wykonania różnorodnych utworów z dużą dawką humoru. Dozwolona jest forma muzyczno- kabaretowa, wesołe przebrania, występy solo i w zespołach. To koncert otwarty na pomysły uczniów, ciekawą muzykę, a przede wszystkim kreatywne podejście do tematu.  Liczymy na inwencję uczniów i nauczycieli oraz Waszą owocną i twórczą współpracę.

Nagrania utworów należy przesłać do pani Joanny Lewickiej do dnia 30 kwietnia, po wcześniejszej akceptacji nauczyciela instrumentu głównego.  Plik wraz z podstawowymi informacjami (imię i nazwisko ucznia, klasa i nauczyciel, kompozytor i tytuł utworu) należy wysłać poprzez MS Teams lub Mobireg, ewentualnie Whats App. Wszyscy uczestnicy tej muzycznej zabawy zostaną nagrodzeniJ.

Najlepsze nagrania, pełne humoru i wesołej muzyki na wysokim poziomie wykorzystane zostaną w koncercie Figle Muzyczne, który publikowany będzie na profilu szkolnym Facebook oraz w serwisie YouTube w dniu 9 maja o godz. 16.00.  Zapraszamy!