Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

Zapraszamy uczniów naszej Szkoły do muzycznej rywalizacji w ramach Konkursu na Etiudę. Konkurs dostępny jest dla wszystkich instrumentalistów, z wyłączeniem pierwszaków  PSM I stopnia. Walczymy o zaszczytny tytuł Mistrza Techniki, udział w Koncercie Laureatów oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Radę Rodziców, Zgorzeleckie Towarzystwo Muzyczne oraz Dyrektora PSM.

Etap I konkursu jest obowiązkowy dla uczniów PSM I stopnia (z wyłączeniem klas pierwszych) i odbywa się w ramach przesłuchań technicznych. Udział uczniów PSM II stopnia nie jest obowiązkowy, ale bardzo zalecany i pożądany! W I etapie gramy gamy i etiudy wyznaczone przez nauczyciela, zaś w  II etapie konkursu najlepsi uczniowie nagrywać będą etiudy. Wykonania zwycięskie utworzą Koncert Laureatów pt. Mistrzowie Techniki, który publikowany będzie na szkolnym profilu Facebook oraz You Tube.

Celem konkursu są Etiudy efektowne w Waszym wykonaniu, które najpierw zachwycą komisję, a następnie podbiją cały internet! Świat czeka na Twoją Etiudę! Do dzieła! Powodzenia!

Attachments:
Download this file (KONKURS NA ETIUDĘ.pdf)Regulamin Konkursu na Etiudę[ ]435 kB