Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

31 grudnia o godz. 17 00 na Facebooku i YouTube odbędzie się ostatnie w tym roku wydarzenie muzyczne- Koncert Sylwestrowy. Tym razem utwory gatunkowo lżejsze i taneczne zabrzmią w wykonaniu nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.
Poprzednie koncerty takie jak: Domowe Śpiewanie Pieśni Patriotycznych, kilka edycji Koncertów Domowych oraz Domowe Kolędowanie cieszyły się dużą frekwencją i popularnością. Pomimo trudnych czasów udało nam się zgromadzić szeroką publiczność: zarówno tę stałą, zgorzelecką, ale także całkiem nową, często oddaloną lokalizacyjnie. Dlatego gramy ponownie, w formule internetowej, kierując nasz koncert w sposób szczególny do naszych uczniów i ich rodzin, absolwentów, nauczycieli i przyjaciół szkoły muzycznej oraz całej publiczności, życząc Do siego roku. Niechaj Nowy Rok 2021 będzie lepszy!

Koncert odbywa się w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca przy wsparciu finansowym Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec.
Podczas Koncertu Sylwestrowego muzycy zaprezentują się w sprzyjającym zabawie repertuarze, obfitującym w utwory taneczne. Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, melomanów, publiczność na Koncert Sylwestrowy i zachęcamy do komentowania na żywo!
Wstęp wolny:-)