Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

    

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

W związku z narastającym zagrożeniem epidemicznym w naszym regionie proszę o noszenie maseczek lub przyłbic w częściach wspólnych naszej Szkoły przez uczniów, nauczycieli, pracowników, rodziców. Przypominam o obowiązku zmiany obuwia dla uczniów i dezynfekcji rąk  wszystkich wchodzących na teren szkoły.  Proszę rodziców naszych uczniów o niewchodzenie do szkoły, z wyłączeniem spraw ważnych.

Dyscyplina w zakresie reżimu sanitarnego oraz wzajemna odpowiedzialność może pomóc uchronić nasze zdrowie. Proszę o wyrozumiałość i współpracę.

Życzę nam wszystkim wytrwałości i zdrowia przed wszystkim!

Z poważaniem

Dorota Adaszewska