Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Przypominamy, że w naszej Szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny Mobireg. Oprócz podstawowych informacji typu plan lekcji, oceny, frekwencja, znaleźć w nim można najbardziej aktualne informacje o zajęciach odwołanych lub przełożonych.  Poprzez  e-dziennik można skontaktować się z każdym nauczycielem oraz z dyrektorem.  Moduł zadań domowych w Mobiregu może być wykorzystywany przez nauczyciela do przekazywania materiałów i zadań dla uczniów.

To wystarczające powody, by aktywnie korzystać ze swojego konta w Mobiregu. Dlatego każdy uczeń Szkoły Muzycznej powinien sprawdzać swoje konto. Zachęcamy również wszystkich Rodziców do aktywnego korzystania z konta rodzicielskiego. 

W razie problemów z logowaniem lub w przypadku zagubienia hasła można zgłaszać się (najlepiej drogą mailową) do sekretariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pani Gabriela Kunicka  będzie służyła pomocą w poprawie dostępu Państwa do e-dziennika Mobireg. To ważne narzędzie w naszej wspólnej komunikacji. Ponadto trzeba podkreślić, że w przypadku konieczności nagłego wprowadzenia nauczania zdalnego lub hybrydowego Mobireg będzie podstawowym narzędziem komunikacyjnym  pomiędzy uczniami, nauczycielami, rodzicami i dyrektorem.

 

Z poważaniem

Dorota Adaszewska

Dyrektor PSM