Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Szanowni Państwo,

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy wsparli naszą działalność poprzez wpłaty na fundusz muzyczny. Dzięki Państwa ofiarności w ubiegłym roku mogliśmy zakupić saksofon, tablicę interaktywną wraz z projektorem,  laptopa, akcesoria do instrumentów muzycznych (m.in. smyczki), nuty do biblioteki szkolnej, switcha do szkolnego wi-fi. Ponadto w ramach funduszu muzycznego  sfinansowano: obsługę newslettera szkolnego (szkolna telewizja), wyjazdy dzieci na konkursy (koszty dojazdu i wpisowe), a także poczęstunki dla dzieci podczas imprez szkolnych; dokonano także napraw instrumentów muzycznych oraz drobnych remontów pomieszczeń. Istnienie Funduszu Muzycznego ma bezpośredni wpływ na jakość edukacji w naszej szkole i czyni ją bardziej przyjazną dla uczniów.

          Obecnie, wykorzystując fakt, że w szkole nie ma lekcji, przeprowadzamy remont klasy fortepianu, a także tworzymy strefę wypoczynku dla uczniów. Przy wsparciu Rady Rodziców, inicjatywie Samorządu Uczniowskiego i przy Państwa zaangażowaniu możemy zdziałać naprawdę dużo!

       Dziękując za dotychczasowe wsparcie, zwracam się z prośbą o możliwie systematyczne wpłaty na Fundusz Muzyczny i solidarne zaangażowanie wszystkich Rodziców. Informuję, że wysokość opłaty uzgadniana jest każdego roku na zebraniu ogólnym rodziców we wrześniu. W bieżącym roku szkolnym wynosi 35 złotych na miesiąc.

          Będziemy bardzo wdzięczni za dokonywanie wpłat na nasz numer rachunku: 86 1010 1674 3640 1413 9134 0000 w tytule wpłaty wpisując dane dziecka. Informacji udziela sekretariat (obecnie preferowany kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )