Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie!

Pragnę przypomnieć, że od 25 marca funkcjonujemy w systemie pracy zdalnej. Dla prawidłowego prowadzenia nauczania zdalnego konieczny jest dostęp do dziennika elektronicznego MobiReg. Większość informacji, wskazówek i materiałów do nauki przekazywane jest przez nauczycieli instrumentalistów i teoretyków poprzez MobiReg. Dlatego tak ważne jest, by wszyscy uczniowie mogli w tym zakresie korzystać z konta rodziców i odczytywać wiadomości od nauczycieli.

Prosimy rodziców, którzy jeszcze nie zalogowali się do e-dziennika, o składanie zamówienia na login i hasło do MobiRega na adres mailowy sekretariatu PSM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pani Gabriela Kunicka będzie mailowo przesyłać Państwu konieczne loginy i hasła. W razie problemów może też pomóc w pierwszym logowaniu.

Dzięki e-dziennikowi MobiReg możecie Państwo pozostawać w kontakcie z nauczycielami i dyrektorem PSM. Życzę wszystkim Uczniom, a także Rodzicom dużo zdrowia i wytrwałości!

Dorota Adaszewska