Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

  

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

 

19 marca w naszej Szkole Muzycznej odbyły się warsztaty skrzypcowe, które poprowadził doktor habilitowany sztuki, uznany skrzypek i pedagog- Jacek Ropski. W warsztatach uczestniczyli uczniowie szkoły zarówno I, jak i II stopnia. I młodsi, i starsi z wielkim zainteresowaniem obserwowali lekcje otwarte i korzystali z uwag oraz cennych porad doświadczonego nauczyciela.

W naszej szkole klasy skrzypiec prowadzą: Anna Krupa i Ireneusz Rapak, którzy  także brali udział w warsztatach, uczestniczyli w konsultacjach dla pedagogów. To było owocne szkolenie zarówno dla uczniów, a także dla pedagogów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej. Warsztaty zwieńczone były wspaniały koncertem Mistrza,  gdzie mogliśmy podziwiać doskonałą technikę i wielką muzykalną pana Jacka Ropskiego.