Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

Cykl 6-letni

Przedmiot nauczania Klasa Nauczyciel Nr sali Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Kształcenie słuchu

Rytmika

I/6

 

Łopatka Anna

Łopatka Anna

2

2

 

 

 

16.40-17.45

 

 

17.20-18.40

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

II/6

grupa A

Łopatka Anna

Łopatka Anna

2

2

 

 

 

14.20-15.25

 

 

14.30-15.50

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

II/6

grupa B

Łopatka Anna

Łopatka Anna

2

2

 

 

 

15.30-16.35

 

 

15.55-17.15

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

III/6

 

Duda Małgorzata

Łopatka Anna

25

2

   

 

17.50-18.35

15.15-16.45

 

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

IV/6

grupa A

Duda Małgorzata

Konopczyńska Halina

25

2

14.20-15.50

 

 

 

 

 

14.30-15.15

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

IV/6

grupa B

Duda Małgorzata

Konopczyńska Halina

25

45

15.55-17.25

 

 

 

 

 

 

15.20-16.05

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

V/6

grupa A

Duda Małgorzata

Konopczyńska Halina

25

45

 

 

14.30-16.00

 

 

14.40-15.25

 

 

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

V/6

grupa B

Duda Małgorzata

Konopczyńska Halina

25

45

 

 

16.05-17.35

 

 

17.05-17.50

 

 

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

VI/6

Duda Małgorzata

Konopczyńska Halina

25

45

 

17.30-18.15

 

 

 

16.50-18.20

 

 

Zespół metalofonowy

wg przydziału Anna Łopatka 2     18.50-19.35    
Chór szkolny
obowiązkowy

IV/6

V/6

VI/6

Duda Małgorzata aula     15.25-16.55    

Zespół smyczkowy

wg przydziału Konopczyńska Halina 45 15.00-16.30        

 

 

Cykl 4-letni

Przedmiot nauczania Klasa Nauczyciel Nr sali Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Kształcenie słuchu

I/4 Konopczyńska Halina 45     15.30-17.00    

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

II/4

Konopczyńska Halina

Konopczyńska Halina

45

45

 

 

15.20-16.50

14.30-15.15

 

 

 

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

III/4

Konopczyńska Halina

​Konopczyńska Halina

45

45

 

 

 

 

 

16.10-17.40

17.45-18.30

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

IV/4

Konopczyńska Halina

​Konopczyńska Halina

45

45

 

16.40-17.25

16.55-18.25

 

 

 

 

 

 

Chór szkolny
obowiązkowy

II/4

III/4

IV/4

Duda Małgorzata aula

17.30-19.00

klasa IV/4

 

15.25-16.55

klasa II/4, III/4

   

 

Szkoła II stopnia

 

Przedmiot nauczania Klasa Nauczyciel Nr sali Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek  Piątek

Kształcenie słuchu

Zasady muzyki z elementami edycji nut

Literatura muzyczna

I/II st.

Adaszewska Dorota

Lewicki Dominik

Fornagiel Małgorzata

32

32

39

   

 

15.00-15.45

15.50-16.35

 

15.00-16.30

 

 

Kształcenie słuchu

Zasady muzyki z elementami edycji nut

Literatura muzyczna

II/II st.

Lewicki Dominik

Lewicki Dominik

Fornagiel Małgorzata

32

32

39

 

 

 

 

15.50-17.20

17.25-18.10

15.00-15.45

   

Harmonia

Kształcenie słuchu

Historia muzyki

III/II st.

Adaszewska Dorota

Adaszewska Dorota

Fornagiel Małgorzata

32

32

39

16.00-17.30

17.35-19.05

 

 

 

 

15.30-17.00

 

 

 

   

Harmonia

Kształcenie słuchu

Historia muzyki

IV/II st.

Adaszewska Dorota

Adaszewska Dorota

Fornagiel Małgorzata

32

32

39

 

14.00-15.30

15.35-17.05

 

 

 

16.40-18.10

   

Kształcenie słuchu

Harmonia

Historia muzyki

Formy muzyczne

V/II st.

Adaszewska Dorota

Adaszewska Dorota

Fornagiel Małgorzata

Lewicki Dominik

32

32

39

32

 

 

 

 

17.10-18.40

18.45-20.15

 

 

 

18.15-19.45

 

 

 

17.40-19.10

 

 

 

 

Kształcenie słuchu

Formy muzyczne

Historia muzyki

VI/II st.

Lewicki Dominik

Lewicki Dominik

Fornagiel Małgorzata

32

32

39

 

 

 

17.05-18.35

 

14.30-16.00

16.05-17.35

 

 

Chór szkolny

wg przydziału Duda Małgorzata aula 17.30-19.00