Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 


Lista osób przyjętych do PSM I i II stopnia im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu

 

 

PSM I stopnia, cykl 6-letni

L. p. Imię i nazwisko Instrument
1. Folda Antonina Fortepian
2. Langner Nina Fortepian
3. Krawiec Aleksandra Fortepian
4. Jaguś Aleksandra Fortepian
5. Jęczmionek Karol Fortepian
6. Wiernicki Kacper Fortepian
7. Galicka Gabriela Akordeon
8. Kubrak Michalina Skrzypce
9. Moroz Laura Skrzypce
10. Wiernicka Hanna Klarnet
11. Rudnicka Lena Gitara
12. Pomorska Lena Gitara
13. Gilowski Bartosz Flet
14. Baka Julia Flet
15. Kufel Piotr Saksofon
16. Drążek Tomasz Saksofon
17 Zaalman Mikołaj Trąbka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSM I stopnia, cykl 4-letni

L. p. Imię i nazwisko Instrument
1. Kociemba Aleksandra Fortepian
2. Michalczewska Wiktoria Akordeon
3. Gos Amelia Skrzypce
4. Kotrocios Wiktoria Gitara
5. Zubrzycki Wojciech Gitara
6. Szantar Aleksander Gitara
7. Paszko Marcel Gitara
8. Prokop Amelia Gitara
9. Kazimierczak Lidia Flet
10. Kuriata Kinga Saksofon
11. Żwirska Julia Saksofon
12. Kalinowski Maksymilian Waltornia
13. Olszak Patrycja Perkusja
14. Konachowicz Jakub Saksofon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista rezerwowa do PSM I stopnia:

1.Dziuruń Wiktoria

2.Stodolska Maria

3.Bondura Julia

4.Ptaszek Franciszek

5.Sobieraj Aleksandra

6.Milo Miłosz

7.Furtak Ewa

8.Furtak Joanna

9.Myka Maja

10.Meisner Filip

11.Kilian Nikola

12.Sosna Karolina

13.Połuch Nina

14.Kastner Rebecca

15.Biernacka Karolina

16.Hładka Natasza

17.Uczkiewicz  Kazimierz

18.Obidzińska Patrycja

19.Folda Magdalena

20.Małecka Klaudia

 

PSM II stopnia

L. p. Imię i nazwisko Instrument
1. Mickiewicz Daniel Skrzypce
2. Rawiak Szymon Wiolonczela
3. Socki Bartosz Saksofon
4. Cymbałko Alicja Fortepian
5. Usik Jędrzej Fortepian
6. Lisicki Michał Fortepian
7. Chojnacka Zofia Fortepian
8. Kaniuk Gabriela Fortepian
9. Mulik Natalia Klarnet
10. Szkudlarz Anna Fortepian
11. Trzeciakiewicz Maria Flet
12. Czerski Jędrzej Waltornia
13. Wasylczuk Marceli Akordeon
14. Materak Ewa Klarnet do klasy II/II st.