Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

DECYZJA 27/2015/2016 Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Na podstawie art. 20 n ust. 10 Ustawy z dnia 7 września 1991 r. o Systemie Oświaty (Dz. U. z 2004 nr 256 poz. 2572 z późniejszymi zmianami) oraz Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  z dnia 15 maja 2014 r. oraz Regulaminu rekrutacji, warunków i trybu przyjmowania uczniów do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu, na podstawie przeprowadzonego badania przydatności przez Szkolną Komisję Rekrutacyjną Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu przyjmuje w roku szkolnym 2016/2017 do klas I następujących uczniów:

 

 lp.

Imię i nazwisko

Instrument

1.

Karmasz Mariusz

Fortepian

2.

Bury Aleksandra

Fortepian

3.

Sieradzka Julia

Fortepian

4.

Robak Kornelia

Fortepian

5.

Wełniak Hanna

Fortepian

6.

Kowalczuk Nikodem

Fortepian

 7.

Kobyłt Mieszko

Fortepian

8.

Jaśkowiak Aleksander

Fortepian

9.

Mazur Aleksandra

Fortepian

10.

Juszyński Antoni

Fortepian

11.

Hübner Marta

Fortepian

12.

Sawicki Filip

Akordeon

13.

Bartczak Filip

Akordeon

14.

Mizerski Szymon

Akordeon

15.

Kolman Tymoteusz

Akordeon

16.

Giers Blanka

Akordeon

17.

Giers Sonja

Akordeon

18.

Baumgart Maksymilian

Skrzypce

19.

Wysocka Maja

Skrzypce

20.

Potocka Natalia

Skrzypce

21.

Siemiernik Wiktoria

Skrzypce

22.

Spendowska Kinga

Skrzypce

23.

Spendowska Karolina

Skrzypce

24.

Wilińska Kamila

Skrzypce

25.

Ptak Marta

Wiolonczela

26.

Piotr Alber

Wiolonczela

27.

Mielewczyk Aleksandra

Wiolonczela

28.

Antkowiak Alina

Gitara

29.

Polowa Eliza

Gitara

30.

Płonowski Joachim

Gitara

31.

Izydorczuk Aniela

Gitara

32.

Wyżga Jan

Gitara

33.

Kuchto Karolina

Flet

34.

Grzelińska Aleksandra

Flet

35.

Wełniak Benedykt

Klarnet

36.

Osoliński Ryszard

Klarnet

37.

Błaszczuk Agata

Klarnet

38.

Wasielewski Filip

Saksofon

39.

Chodor Jakub

Waltornia

40.

Folda Karolina

Perkusja

41.

Furmaniak Adrian

Perkusja

42.

Koczur Olympia

Perkusja

43.

Siemiernik Milena

Perkusja

44.

Ślesar Nadia

Perkusja

 45.

Drażewski Vanessa

Perkusja

 

Lista rezerwowa (możliwe przyjęcia we  wrześniu/ październiku):

 lp.

Imię i nazwisko

Instrument

 1.

Konachowicz Jakub

Saksofon

 2.

Brzozowska Alicja

Wiolonczela

 3.

Frohne Adrian

Gitara, klarnet

 4.

Maj Zofia

Fortepian

 5.

Mietwiejczuk Michalina

Skrzypce

 

Klasa I a cykl 6-letni:

 lp.

Imię i nazwisko

Instrument

 1.

Karmasz Mariusz

Fortepian

 2.

Bury Aleksandra

Fortepian

 3.

Sieradzka Julia

Fortepian

 4.

Robak Kornelia

Fortepian

 5.

Kobyłt Mieszko

Fortepian

 6.

Jaśkowiak Aleksander

Fortepian

 7.

Juszyński Antoni

Fortepian

 8.

Sawicki Filip

Akordeon

 9.

Kolman Tymoteusz

Akordeon

 10.

Siemiernik Wiktoria

Skrzypce

 11.

Ptak Marta

Wiolonczela

 12.

Izydorczuk Aniela

Gitara

 13.

Kuchto Karolina

Flet

 14.

Furmaniak Adrian

Perkusja

 15.

Siemiernik Milena

Perkusja

 16.

Wilińska Kamila

skrzypce

 

Klasa  I b cykl 6-letni:

 lp.

Imię i nazwisko

Instrument

 1.

Wełniak Hanna

Fortepian

 2.

Kowalczuk Nikodem

Fortepian

 3.

Mazur Aleksandra

Fortepian

 4.

Bartczak Filip

Akordeon

 5.

Mizerski Szymon

Akordeon

 6.

Giers Blanka

Akordeon

 7.

Giers Sonja

Akordeon

 8.

Wysocka Maja

Skrzypce

 9.

Spendowska Kinga

Skrzypce

 10.

Spendowska Karolina

Skrzypce

 11.

Polowa Eliza

Gitara

 12.

Osoliński Ryszard

Klarnet

 13.

Wełniak Benedykt

Klarnet

 14.

Potocka Natalia

Skrzypce

 15.

Płonowski Joachim

Gitara

 16.

Hübner Marta

Fortepian

  

Klasa I cykl 4-letni:

 lp.

Imię i nazwisko

Instrument

 1.

Baumgart Maksymilian

Skrzypce

 2.

Piotr Alber

Wiolonczela

 3.

Mielewczyk Aleksandra

Wiolonczela

 4.

Antkowiak Alina

Gitara

 5.

Wyżga Jan

Gitara

 6.

Grzelińska Aleksandra

Flet

 7.

Wasielewski Filip

Saksofon

 8.

Chodor Jakub

Waltornia

 9.

Folda Karolina

Perkusja

 10.

Koczur Olympia

Perkusja

 11.

Ślesar Nadia

Perkusja

 12.

Błaszczuk Agata

Klarnet

 13.

Drażewski Vanessa

Perkusja