Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

    

1. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 z rozdaniem świadectw odbędzie się 26 czerwca w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

2. Uroczystości zakończenia roku organizowane są tylko dla:

  • uczniów pierwszych klas szkoły I stopnia: IA/6, IB/6 oraz I/4; trzy odrębne uroczystości odbędą się w Auli PSM o godz.: 16.00, 16.30 i 17.30, zgodnie z harmonogramem;  uczestniczyć może jeden uczeń z jednym rodzicem
  • uczniów najwyższych klas: VI/6, IV/4 i VI/II; uroczystość odbędzie się w Auli o godz. 17.00- 17.25; uczestniczyć może jeden uczeń z jednym rodzicem.

3. Świadectwa dla wszystkich innych uczniów rozdadzą nauczyciele instrumentu głównego - wychowawcy, zgodnie z harmonogramem.

4. Rozdawanie świadectw odbędzie się w czterech największych salach: Aula, sala 2, 32 i 45 w godz. 12.00- 18.00

5. Uroczystości zakończenia oraz odbiór świadectw odbędą się w reżimie sanitarnym:

  • pomiar temperatury
  • dezynfekcja rąk
  • konieczność noszenia maseczki
  • zachowanie dystansu, zajmujemy co drugie miejsce w Auli
  • wejście drzwiami głównymi, wyjście- przeciwpożarowymi
  • wietrzenie i dezynfekcja sal po każdej grupie.

6. Po świadectwo może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (uczeń i rodzic) bez objawów chorobowych, sugerujących chorobę zakaźną.

 

 

Lp.

 

AULA

SALA 2

SALA 32

SALA 45

 

1.

 

14.00 - 14.25

Krzysztof Starzyński

 

 

14.10 – 14.35

Jadwiga Leśniak- Sidorska

 

 

 

12.00 – 12.25

Katarzyna Strączek

 

2.

 

14.30 – 14.55

Yanina Yagovenko

 

14.40 – 15.05

Jolanta Tokarczyk

14.45 – 15.10

Dorota Straburzyńska

 

 

 

3.

 

15.00 - 15.25

Krzysztof Spiesz

 

15.10 – 15.35

Anna Krupa

 

 

15.20 – 15. 45

Sebastian Sochanowski

 

4.

 

15.30- 15.55

Anna Krynicka

 

15.40 – 15.05

Michał Błaszczyk

15.45 – 16.10

Ireneusz Rapak

15.50 – 16.15

Przemysław Bereziuk

 

5.

16.00- 16.25

Klasa IA

 

16.10 – 16.35

Aleksander Kamkow

 

16.15 – 16.40

Joanna Lewicka

16.20 – 16. 45

Katarzyna Kamkow

 

6.

16.30- 16.55

Klasa IB

 

16.40 – 17.05

Paweł Kurek

 

16.45 -  17.00

Dominik Lewicki

 

 

7.

17.00 – 17.25

Klasy kończące:

VI/6, IV/4 i VI/II st.

 

 

 

 

8.

 

17.30 – 18.00

Klasa I/4